نان سالم ، هوای پاک ، ایــران سرافراز
شرکت صنایع پخت مشهد، تولیدکننده نمونه و صادرکننده ماشین آلات و فناوری‌های پخت به 41 کشور از پنج قاره جهان
معرفـی شـرکت

شرکت صنایع پخت مشهد در سال 1370 به طور رسمی فعالیت خود را با هدف ساخت و توسعه انواع ماشین‌آلات و تکنولوژی‌های صنعت پخت نان، شیرینی و غذا شروع کرده و در حال حاضر بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده این حوزه در کشور می‌باشد. این شرکت کامل‌ترین سبد محصولات را در بین رقبا در اختیار داشته و کلیه ماشین آلات صنعتی پخت نان و شیرینی را تولید و به سراسر جهان صادر می‌‎نماید. همچنین این شرکت، تکنولوژی‌های منحصر به فردی برای پخت غذا و صنعت فست فود و رستوران با هدف تسهیل، تسریع و ارتقای سطح کیفی پخت توسعه داده و به بازار داخلی و خارجی عرضه می‌نماید. آشپزخانه‌ها و نانوایی‌های سیار و صحرایی دیگر محصولات انحصاری صنایع پخت مشهد می‌باشند و بدون شک در ایران و منطقه مجموعه‌ای قادر به ارائه این سیستم‌های یکپارچه در سطح وسیع و بین‌المللی نیست.صنایع پخت مشهد از بدو تأسیس برای صادرات محصولات خود برنامه‌ریزی کرده و در سال 1371 با ارسال محصولات خود به آسیای میانه صادرات خود را آغاز نموده است. تلاش بی وقفه برای بهبود کیفیت تا رسیدن به استانداردهای جهانی و توسعه بازار بین‌المللی، صنایع پخت مشهد را در صدر صادرکنندگان فناوری‌های پخت قرار داده است و به دنبال آن این شرکت مفتخر به کسب عنوان "صادرکننده نمونه کشوری" در چهار سال پیاپی (از سال 1394 الی 1397) می‌باشد. ما افتخار داریم، محصولات خود به بیش از 38 کشور دنیا صادر کرده که بین آن‌ها نام سرآمدان تکنولوژی چون آمریکا و کشورهای توسعه یافته اروپا به چشم می‌خورد (آمریکا، کانادا، آلمان، استرالیا، اسپانیا، انگلستان، روسیه، هلند، نروژ، سوئد، اتریش، نیوزلند، کره جنوبی، ترکیه، مالزی، تایلند، فیلیپین، اوکراین، ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، قزاقستان، قرقیزستان، تاجیکستان، افغانستان، ترکمنستان، ازبکستان، پاکستان، عمان، عراق، لبنان، بحرین، عربستان، امارات و . . .).
برای تولید ماشین آلات خود، رعایت استانداردهای ملی و بین المللی را یکی از محورهای اصلی و الزامات کار خود قرار داده است. در این راستا، کلیه استانداردهای لازم برای صادرات به آمریکا، کانادا، اروپا، روسیه و . . . را برای محصولات خود کسب کرده است. برخی از این استانداردها شامل نشان استاندارد ملی ایران، ISO 2008، ISO 9001، گواهینامه‌های CE، UL و GOST می‌باشند.

Slider
منابع شرکت

منابع انسانی توانمند

اصلی‌ترین و بزرگ‌ترین سرمایه هر شرکتی منابع انسانی آن شرکت است و ما با تکیه بر همین اصل در3٠ سال فعالیت صنعتی و تجاری خود، سرمایه‌های انسانی ارزشمندی را جذب و تربیت کرده‌ایم. در صنایع پخت مشهد، تعهد و اخلاق‌مداری، اخلاق حرفه‌ای، تخصص، مهارت و تجربه پایه و اساس تربیت و تعالی نیروی انسانی است. این منابع انسانی در واحدهای مختلف شامل طراحی، تحقیق و توسعه، ساخت و تولید، فروش و خدمات پس از فروش مشغول به فعالیت بوده و هدف اصلی خود را تداوم و بهبود رضایت مشتریان قرار داده‌اند و در این راستا موارد ذیل محوریت فعالیت این افراد است.

  1. ارتقای سطح دانش و مهارت‎‌های فنی، مدیریتی و ارتباطی
  2. انتقال دانش و آموزش مشتریان
  3. انجام تحقیقات در جهت تشخیص و شناسایی نیازمندی‌های بازار و مشتریان
  4. طراحی و توسعه محصولات جدید با توجه به نیازهای شناسایی شده
  5. ارتقا و توسعه سطح کیفی و عملکردی محصولات در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان
  6. ایجاد تغییرات در مشخصات نرم افزاری و سخت افزاری محصولات به منظور تأمین نیازهای جدید مشتریان
  7. تحقیقات در زمینه شناسایی فناوری‌های روز دنیا و تلاش جهت به کارگیری آن‌ها در طراحی محصولات جدید
  8. تلاش مداوم در زمینه شناسایی و به کارگیری قطعات مناسب و با کیفیت منطبق با آخرین فناوری‌های روز دنیا
  9. شناسایی و به کارگیری استانداردهای جهانی فنی و مدیریتی

فضا و بستر تولید

صنایع پخت مشهد، برای تولید محصولات و ارائه خدمات به مشتریان خود، بستری را با وسعتی بالغ بر ۵٠٠٠٠ متر مربع احداث نموده که در نوع خود بی نظیر و پاسخگوی کلیه نیازهای شرکت می‌باشد.

تکنولوژی‌های طراحی و ساخت

ما افتخار داریم که برای تولید هرچه با کیفیت‌تر محصولات و ارتقای سطح تولید و ارائه خدمات، بهترین و به‌روزترین تکنولوژی‌های طراحی و ساخت و تولید را به کار گرفته‌ایم. قدرتمند امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری برای طراحی و ماشین آلات مدرن، دقیق و اتوماتیک ساخت و تولید همگی در اختیار پرسنل طراحی و تولید صنایع پخت مشهد بوده تا در نهایت محصولی قابل رقابت در بازارهای جهانی در اختیار مشتریان قرار گیرد.

Slider
خــط مشــی شرکت

شرکت صنايع پخت مشهد در راستای توليد ماشين آلات پخت نان، با هدف ارتقاء کيفيت محصولات خود و تامين نيازمنديهاي مشتري و قانونی و بهبود مداوم محصولات به دنبال کسب سهم بيشتري از بازار، بعنوان يک اقدام بنيادی سيستم مديريت کيفيت خود را مبتني بر استاندارد ISO 9001-2008 طراحی نموده و متعهد به اجراي آن و نيازمندي هاي مشتري و قانوني و بهبود مداوم آن می باشد . حال به اقتضای اين نظام و بينش برآنيم که با بهره گيری از کليه امکانات و تواناييهای خود و با توجه به آموزش و استفاده از نيرو های مجرب و شناسائي و تحت کنترل در آوردن تمامی فعاليتهای موثر بر کيفيت از طريق اجرای موثر سيستم در کليه سطوح، رضايت مشتري را درزمينه توليدات خود جلب نماييم. از سوی دیگر جذب و تبدیل ایده‌ها به محصول و هم‌افزایی علم و ثروت (تجاری‌سازی علم و دانش) و تجاری‌سازی یافته‌های پژوهشی و تحقیقاتی مرتبط و حمایت، هدایت و سمت‌دهی در جهت نوآوری‌ها و افزایش سطح بازدهی ماشين آلات پخت نان از دیگر اهداف شرکت صنایع پخت مشهد می باشد.

Slider
مدیران شرکت صنایع پخت مشهد

مدیــرعــامل
ابوالقاسم اسحاق آبادی
دارای مـدرک تــحصیلی فوق لیسانس MBA با بیش از 37 سال سابقه فعالیت

مدیر کارخانه و نماینده قائم مقام
محمدرضا اسحاق آبادی
دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس
با بیش از 37 سال سابقه فعالیت

مدیر تدارکات و خرید
مصطفی اسحاق آبادی
دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس
با بیش از 37 سال سابقه فعالیت

مدیر تحقیق و توسعه
حسین اسحاق آبادی
دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس
با بیش از 37 سال سابقه فعالیت

previous arrow
next arrow
Slider
افتخارات شرکت صنایع پخت مشهد
کارآفرین ب3رتر سال 96
کارآفرین برتر سال 96
کارآفرین برتر سال 96
کارآفرین برتر سال 96
کارآفرین برتر سال 96
صادرکننده نمونه سال 98
کارآفرین برتر 98
صادرکننده نمونه سال 98
previous arrow
next arrow
Slider
تماس با صنایع پخت مشهد
شرکت صنایع پخت مشهد

نان سالم ،هوای پاک ،ایران سرافراز

شرکت صنایع پخت مشهد، اولین و تنها شرکت دانش بنیان در زمینه تولید ماشین آلات پخت نان و شیرینی ،کانتینرهای سیار پخت و ریموک های صحرایی جهت تأمین نیازهای داخلی و حضور در بازار های جهانی تحت شماره۷۵۷۱ در اداره کل ثبت شرکت های خراسان به ثبت رسید...

کارخـــانه و خدمـــات پــس از فــــروش
آدرس : مشهد،جاده آسیایی،کیلومتر 22،ابتدای جاده محمدآباد قائم مقام - شماره تماس:05132464090 (ده خط)
ساعت کاری : شنبه تا چهارشنبه (روزهای غیر تعطیل) از ساعت 7:30 الی 17:30
دفــــتر مرکـــــزی
آدرس : مشهد،خیابان ملک الشعراء بهار،بین ملک الشعراء بهار 12 و 14- شماره تماس:05138581300 (ده خط)
ساعت کاری : شنبه تا پنجشنبه (روزهای غیر تعطیل) از ساعت 8 الی 20

Image is not available

عضویت در خبرنامه

صنایع پخت در آپارات

ســامــانــه پیــامـکی 100032022

Slider
© 2021 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت صنایع پخت مشهد می باشد.