تیم خدمات پس از فروش

ما کنارتان هستیم تا با اطمینان کار خود را شروع کنید

Slider
خدمات پس از فروش

وقتی فردی به دنبال راه اندازی یا ارتقاء یک کسب و کار تولیدی باشد، هنگام تهیه ماشین‌آلات خود، به دنبال یافتن پاسخ این سؤال است که بعد از خرید ماشین آلات چه باید کرد؟ در صورتی مشکل عملکردی در خط تولید یا دستگاه خریداری شده به وجود آمد، آنگاه چاره چیست؟ اطمینان خاطر از خرید ماشین‎‌آلات، می‌تواند تولیدکننده را بر تولید محصول با کیفیت متمرکز کرده و یک گام او را نسبت به رقبا جلو ببرد.شرکت صنایع پخت مشهد، در تلاش برای ایجاد این اطمینان خاطر در مشتریان است. این شرکت در اولین گام تلاش می‌کند تا مشتری بهترین و بهینه‌ترین انتخاب را انجام داده و در ادامه با کیفیت‌ترین ماشین آلات را برای او خواهد ساخت. اگر مشتری ماشین‌آلات شرکت صنایع پخت مشهد هستید، با اطمینان و قوت قلب کار خود را شروع کنید. اما تلاش ما برای اطمینان شما به طراحی و ساخت محصول با کیفیت ختم نمی‌شود. صنایع پخت مشهد به واسطه بیش از 30 سال تجربه خود در عرصه تولید ماشین‌آلات پخت نان، شیرینی و غذا و تجهیز هزاران مجموعه تولیدی بر نیازهای اساسی مشتریان و متقاضیان این صنعت تسلط کامل داشته و سال‌هاست واحد خدمات پس از فروش خود را به منظور خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به مشتریان عزیز تشکیل داده و روز به روز این واحد را تقویت کرده است. صنایع پخت مشهد همیشه در تلاش بوده تا خدمات استاندارد و دقیقی را در راستای کمک به موفقیت مشتریان ارائه نماید.
پرسنل مجرب و متخصص ما در خدمات پس از فروش 24 ساعته و بدون تعطیلی آماده پاسخگویی، راهنمایی و همچنین سرویس‌دهی به مشتریان محترم در کلیه استان‌های ایران و سایر کشورها می‌باشند.

ما کنارتان هستیم تا با اطمینان کار خود را شروع کنید

صنایع پخت مشهد وظیفه خود می‌داند تا به شما کمک کند در مسیر کارآفرینی و تولید محکم قدم بردارید. واحد خدمات پس از فروش شرکت به منظور افزایش سطح آگاهی و دانش عمومی شما در زمینه ماشین‌آلات و صنعت تولید نان و شیرینی و همچنین اطمینان از خرید خود بسته‌های مشاوره و آموزش را فراهم کرده است.

آموزش و آزمایش در محل کارگاه تحقیق و توسعه شرکت
شرکت صنایع پخت مشهد در واحد تحقیق و توسعه خود، محلی را برای انجام آزمایش‌های پخت و تولید تجهیز کرده است. این مکان به انواع مدل‌های ماشین آلات پخت و تجهیزات ساخت شرکت مجهز بوده و پرسنل صاحب مهارت و اساتید با تجربه تولید نان، شیرینی و غذا در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند. این اساتید با دستگاه مورد نظر مشتری آماده آزمایش و آموزش پخت می‌باشند.
ارائه کتابچه راهنما و فیلم آموزشی نصب و راه‌اندازی
افزایش مهارت مشتریان در کاربری ماشین‌آلات و استقلال هرچه بیشتر آن‌ها در این زمینه، حمایتی است که یک تأمین کننده ماشین‌آلات و خط تولید می‌تواند از مشتریان خود داشته ‌باشد. صنایع پخت مشهد به این نکته توجه ویژه داشته است و لذا در قالب فیلم آموزشی و کتابچه راهنما محتوای لازم را برای آموزش نصب و راه‌اندازی ماشین‌آلات را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.
مشاوره آنلاین نصب و راه‌اندازی و رفع ایرادات
افزایش سرعت ارائه خدمات به مشتری، خدمت به اوست. شرکت صنایع پخت مشهد با بهره‌گیری از ابزارهای ارتباطی نوین خدمات آنلاینی را برای مشتریان خود فراهم کرده است. در صورت نیاز مشتری و یا بروز مشکل در ماشین‌آلات خریداری شده، واحد خدمات پس از فروش شرکت آماده ارائه این خدمات می‌باشد و کلیه دستورالعمل‌های لازم از طریق ویدئوچت به آن‌ها قابل ارائه خواهد بود.
آزمایش پخت و آموزش کاربری دستگاه در محل
بهترین راهکار برای اطمینان مشتری از سلامت دستگاه و فراگیری مراحل کار، ایجاد تجربه‌ای موفق از پخت با کیفیت در محل می‌باشد. پس از اعلام آمادگی شرکت برای تحویل دستگاه یا خط تولید ساخته شده، بازدیدهای لازم جهت مشاوره نصب و راه اندازی توسط تکنسین‌های مجرب انجام شده و در محل نصب دستگاه کلیه آموزش‌های لازم شامل آزمایش پخت و آموزش کاربری ماشین‌آلات ارائه خواهد شد.
Slider

پایش رضایتمندی مشتریان

اولویت اول ما، رضایت و موفقیت شماست، چرا که موفقیت شما موفقیت ما خواهد بود. همکاران ما در واحد خدمات پس از فروش شرکت، پس از تحویل، نصب و راه‌اندازی ماشین‌آلات، ارتباط خود را با شما مشتریان عزیز ادامه می‌دهند و در بازه‌های زمانی معینی با شما تماس خواهند گرفت. هدف این حفظ ارتباط، بررسی رضایت مشتریان و کمک به آن‌ها برای رفع ایرادات و چالش‌ها می‌باشد.
تماس با صنایع پخت مشهد
شرکت صنایع پخت مشهد

نان سالم ،هوای پاک ،ایران سرافراز

شرکت صنایع پخت مشهد، اولین و تنها شرکت دانش بنیان در زمینه تولید ماشین آلات پخت نان و شیرینی ،کانتینرهای سیار پخت و ریموک های صحرایی جهت تأمین نیازهای داخلی و حضور در بازار های جهانی تحت شماره۷۵۷۱ در اداره کل ثبت شرکت های خراسان به ثبت رسید...

کارخـــانه و خدمـــات پــس از فــــروش
آدرس : مشهد،جاده آسیایی،کیلومتر 22،ابتدای جاده محمدآباد قائم مقام - شماره تماس:05132464090 (ده خط)
ساعت کاری : شنبه تا چهارشنبه (روزهای غیر تعطیل) از ساعت 7:30 الی 17:30
دفــــتر مرکـــــزی
آدرس : مشهد،خیابان ملک الشعراء بهار،بین ملک الشعراء بهار 12 و 14- شماره تماس:05138581300 (ده خط)
ساعت کاری : شنبه تا پنجشنبه (روزهای غیر تعطیل) از ساعت 8 الی 20

Image is not available

عضویت در خبرنامه

صنایع پخت در آپارات

ســامــانــه پیــامـکی 100032022

Slider
© 2021 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت صنایع پخت مشهد می باشد.