حضورصنایع پخت مشهد دراولین نمایشگاه صنعت آرد، نان و قنادی شیراز

واحد برتر ملی در گروه صنایع ماشین آلات و تجهیزات تولید -تیرماه 1402

حضور صنایع پخت مشهد دراولین نمایشگاه صنعت آرد، نان و قنادی شیراز


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حضور شرکت صنایع پخت مشهد در اولین نمایشگاه تخصصی صنعت آرد، نان، قنادی، تجهیزات و لوازم جانبی در شهر شیراز

اولین نمایشگاه تخصصی صنعت آرد، نان، قنادی، تجهیزات و لوازم جانبی در شهر شیراز برگزار می گردد. این نمایشگاه یک فرصتی بزرگ برای متخصصان، کسب‌وکارها و علاقه‌مندان به صنعت قنادی و نان‌آوری است تا با آخرین تحولات و نوآوری‌ها در این حوزه آشنا شوند.
شرکت صنایع پخت مشهد به عنوان یکی از پیشروان در زمینه طراحی و ساخت ماشین‌آلات صنعتی برای پخت نان، شیرینی و کانتینرهای سیار پخت، در این نمایشگاه حضور یافته و آماده برای نمایش جدیدترین دستاوردها و فناوری‌های خود می‌باشد. با حضور در این نمایشگاه، فرصت خواهید داشت تا با جزئیات کامل ماشین‌آلات پیشرفته‌ای که برای بهبود فرآیند تولید نان و شیرینی طراحی و ساخته‌ایم، آشنا شوید؛ از ماشین‌آلات کوچک و کارآمد تا خطوط تولید صنعتی پیچیده، محصولات ما با رویکردی نوآورانه و علمی به کیفیت و بهره‌وری تولید، معتبر و مورد اعتماد هستند.
همکاران فروش ما در نمایشگاه با استقبال از شما عزیزان، آماده برای ارائه مشاوره فنی، پاسخ به سوالات و بررسی نیازهای شما خواهند بود. امیدواریم که این فرصت، به ما اجازه دهد تا با شما در مورد ماشین‌آلات پیشرفته و راهکارهای نوین در صنعت پخت نان و شیرینی، اطلاعات و دانش خود را به اشتراک بگذاریم.

بدین وسیله با کمال افتخار، از جنابعالی دعوت به عمل می آید تا با حضور ارزشمند خود در این نمایشگاه از توانمندی های شرکت صنایع پخت مشهد واقع در غرفه شماره 2 سالن سرو بازدید فرمایید.

باستحضار می رساند، این نمایشگاه همراه با 3 رویداد تخصصی با عناوین؛ اولین دوره نمایشگاه تخصصی صنعت آشپزی، رستوران، کترینگ و فست فود و اولین دوره نمایشگاه تخصصی لوازم آشپزخانه و تجهیزات رستوران، فست فود، کافی شاپ و آشپزخانه های صنعتی با هدف معرفی توانمندی ها، ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در حوزه های مذکور برگزار می گردد.

زمان برگزاری: 18 لغایت 21 مردادماه 1402
ساعت بازدید: 17 الی 22
مکان برگزاری: شیراز، محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان فارس، سالن سرو، غرفه 2، شرکت صنایع پخت مشهد

کارت دعوت حضور درنمایشگاه

نمایشگاه آرد و نان شیراز

تماس با صنایع پخت مشهد
Slide 1
شرکت صنایع پخت مشهد

نان سالم ،هوای پاک ،ایران سرافراز

شرکت صنایع پخت مشهد، اولین و تنها شرکت دانش بنیان در زمینه تولید ماشین آلات پخت نان و شیرینی ،کانتینرهای سیار پخت و ریموک های صحرایی جهت تأمین نیازهای داخلی و حضور در بازار های جهانی تحت شماره۷۵۷۱ در اداره کل ثبت شرکت های خراسان به ثبت رسید...

کارخـــانه و خدمـــات پــس از فــــروش
آدرس : مشـهد،جاده آسیایی،کیلومتر 22،ابتدای جــاده محمدآباد قـــائم مقام - ساعت کاری : شنبه تا چهارشنبه (روزهای غیر تعطیل) از ساعت 7:30 الی 17:30
دفــــتر مرکـــــزی
آدرس : مشــهد،خیابان ملک الشعراء بـهار،بین ملک الشعراء بهـــار 12 و 14ساعت کاری : شنـــبه تا پنجــــشنبه (روزهای غیر تعطیل) از ساعت 8 الی 20
شــــماره هــای تمــــاس: 05132464090 (ده خط)- 05138583180 (ده خط)

Image is not available

عضویت در خبرنامه

صنایع پخت در آپارات

ســامــانــه پیــامـکی 100032022

© 2024 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت صنایع پخت مشهد می باشد.